На Сумщині вкрали гроші на ремонті дороги

Фото з відкритих джерел

Правоохоронці підозрюють, що на ремонті дороги у місті Ромни Сумської області вкрали сотні тисяч гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Роменського міськрайонного суду від 14 лютого 2019 року.

22 жовтня 2018 року Управління ЖКГ Роменської міськради уклало угоду з ТОВ «Містобудування Інвест ЛТД» на поточний ремонт автомобільної дороги по вул. Горького в м. Ромни на загальну суму 6,5 млн. грн.

Роботи мали бути виконані до кінця року.

Підрядник мав зробити холодне фрезування асфальтобетонного покриття при глибині фрезування 4 см, розливання в’яжучих матеріалів, улаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші із застосуванням укладальників асфальтобетону, улаштування покриттів товщиною 4 см з гарячих асфальтобетонних сумішей.

Але виконавець робіт не провів розливання в’яжучих елементів та улаштування вирівнювального шару з використанням асфальтобетонної суміші.

На думку слідства, невикористані матеріали, а саме: асфальтобетонну суміш в кількості 770,279 т та в’яжучі елементи в кількості 6114 т чиновники разом з підрядником привласнили.

На даний час роботи по ремонту автомобільної дороги по вул. Горького в м. Ромни не проводяться. За документами роботи завершено, акти виконаних робіт підписані.

Але під час перевірки, правоохоронці встановили, що на асфальтному покритті в різних його місцях маються пошкодження асфальтного покриття.

Зараз готується проведення експертизи.

Засновниками ТОВ «Містобудування Інвест ЛТД» є Олег Котік, Геннадій Хохлов.. останній є директором підприємства.

За даними офіційного сайту Роменської міськради начальником Управління ЖКГ є Микола Губка.

Павло Новик

-->