На Львівщині військова прокуратура відкрила справу через зловживання під час будівництва їдальні для військових

Фото ілюстративне, З відкритих джерел

Територіальне управління Державного бюро розслідувань у Льовові розслідує кримінальне провадження щодо заволодіння військовим майном шляхом зловживання службовим становищем під час ремонту їдальні у Львівській області.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з тексту ухвали Личаківського районного суду м. Львова від 15 лютого 2019 року.

Мова йде про капітальний ремонт будівлі їдальні № 26/18 в/м № 26 (184 ЕПЦ НАСВ) у селі Старичі Яворівського району Львівської області.

У жовтні 2017 року Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління уклало угоду на ремонт їдальні з ПП «Західспецбудтранс-7» вартістю 6,39 млн. грн. Крім того, ще одна угода була укладена вже наприкінці 2018 року на суму 1,78 грн.

Зараз правоохоронці планують проведення експертиз, тож за допомогою суду витребували документи, що стосуються цього будівництва.

Варто відзначити, що ПП «Західспецбудтранс-7» є одним з головних підрядників для військових на заході України. Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління уклало з ними угод на загальну суму 121 млн. грн.

За даними “Наші гроші.Львів“, власником та керівником ПП «Західспецбудтранс-7» є колишній депутат Косівської райради від «Партії регіонів» Василь Шкондеюк. Фірма зареєстрована у місті Косів, що на Івано-Франківщині, за однією адресою з іншими фірмами родини Шкондеюків. Сам Василь Шкондеюк сьогодні прописаний у Києві.

Павло Новик

-->