WikiInvestigation: Уся країна мусить нагадати Генпрокуророві про обіцянку зняти недоторканність з Мосійчука

Фото з сайту WikiInvestigation

8 лютого антикорупційний проект WikiInvestigation запустив Всеукраїнську акцію #МосійчукПідАрешт.

Про це “БЛОГЕРАМ” повідомили організатори акції.

Мета заходу – нагадати Генеральному прокуророві Юрієві Луценку про його обіцянку внести на розгляд Верховної Ради подання про зняття недоторканності з народного депутата Ігоря Мосійчука.

Ми не забули про відео, де він “рєшає” питання про отримання ліцензії на видобуток за 100 тисяч і озвучує розцінки на депутатські запити та звернення“, – заявив директор проекту Роман Яковлєв.

На платформі громадських розслідувань WikiInvestigation ініціатори акції створили модуль, заявдяки якому можна швидко надіслати у Генеральну прокуратуру запит на доступ до публічної інформації щодо термінів внесення подання про зняття недоторканності з народного депутата Ігоря Мосійчука.

Уже більше, ніж три роки ми слухаємо обіцянки правоохоронців щодо притягнення народного депутата Мосійчука до відповідальності. А в цей час особа зупиняє таку потрібну для нас медичну реформу“, – написав на своїй сторінці у Фейсбук центральний координатор проекту та ініціатор акції Роман Жовнір. Він також додав, що у цьому випадку не треба тояти осторонь.

Лише за першу добу учасники направили майже 400 запитів у ГПУ. На сьогодні, 11 лютого, надіслано вже 970 запитів, кількість постійно оновлюється.

Нагадаємо, у вересні 2018 року генпрокурор Юрій Луценко обіцяв внести подання про зняття недоторканності з Ігоря Мосійчука, однак так і не зробив цього.

-->