Компанії з одним власником “позмагались” за постачання чіпсів столичному комунальному кінотеатру

Фото з відкритих джерел

Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради “Київкінофільм” 18 січня за результатами тендеру уклало договір з ДП “Савсервіс столиця” на поставку чіпсів на загальну суму 97 тисяч гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з умовами договору, компанія зобов’язується поставити комунальникам:

  • чіпси Pringles в асортименті (165г) у розмірі 900 штук. ( 63,96 грн./шт)
  • чіпси Pringles в асортименті (40г) у розмірі 1500 шт (26,4 грн/шт).

В інтернет-магазинах чіпси Pringles масою 165 гр. можна придбати за 65,50 грн за шт, а при замовленні від 18 пачок вартість складе 58,90 грн/шт.

Єдиним конкурентом переможця стало ТОВ “Савсервіс-мова”, пропозиція якого виявилась дорожчою. Підприємці не знижували пропозицій на аукціоні.

Цікаво, що згідно із даними Youcontrol, засновником обох учасників є ПАТ “Аснова холдинг”. Це вказує на пов’язаність двох фірм і антиконкурентні узгоджені дії, через що тендерний комітет мав би відхилити пропозиції обох учасників.

Це не перший тендер “Київкінофільму”, у якому беруть участь компанії, що мають ознаки пов’язаності.

“БЛОГЕРИ” писали, що 4 січня комунальне підприємство уклало договір з приватним підприємцем Вікторією Ущапівською на рекламні послуги для кінотеатрів у київському метрополітені. Конкурувала вона з ТОВ “МЕТРО МЕДІА ПРІНТ”, володіють та керують яким батьки переможниці – Неля та Микола Ущапівські. Тоді сума контракту склала 270 тисяч гривень.

ДП “Савсервіс столиця” за період 2016-2019 рр. отримало 75 підрядів на загальну суму 60,9 мільйонів гривень. Його суперник ТОВ “Савсервіс-мова” за той же час переміг у 5 закупівлях на загальну суму 575,4 тис гривень.

Георгій Шабаєв

-->