Компанії з однаковим телефоном “розпиляли” 5,7 мільйонів на теплопостачанні для перинатального центру

Фото з відкритих джерел

КЗ “Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром Дніпропетровської обласної ради” за результатами відкритих торгів уклав угоду з ТОВ “Альтернативні енергоресурси” щодо постачання гарячої води на суму 5,78 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Компанія-переможець зобов’язується протягом 2019 року забезпечити комунальний заклад парою, гарячою водою та пов’язаною продукцією у розмірі 3100 Гкал вартістю 1,866 грн/Гкал.

З переможцем конкурувало ТОВ “Укрекоенергоінвест”. Компанії не знижували своїх пропозицій під час аукціону. Ба більше, жодна компанія навіть не здійснила мінімального пониження ціни на 1%, чого вимагає тендерна процедура, і запропонували однакову цінову пропозицію.

Відтак, чому тендерний комітет обрав найбільш економічно-вигідною пропозицію ТОВ “Альтернативні енергоресурси” – невідомо.

ТОВ “Альтернативні енергоресурси”, згідно із даними Youcontrol, має серед засновників австрійську фірму Апс Пауер Технолоджі ГМБХ (63,5%). Ця компанія також є співзасновником ТОВ “Апс Пауер Технолоджи” (99%), яка як контактний використовує номер +38 (056) 787-07-10. Цей самий номер використовує ТОВ “Укренергоінвест” – єдиний конкурент переможця на торгах.

Такий зв’язок може свідчити про пов’язаність осіб та ймовірну змову під час торгів.

З початку 2016 року для ТОВ “Альтернативні енергоресурси” це став вже 22 контракт з бюджетниками на загальну суму 52,1 млн гривень. ТОВ “Укрекоенергоінвест” на торгах жодного разу не перемагало і у всіх випадках конкурувало з переможцем.

Георгій Шабаєв

-->