Фірми з однаковими телефоном та адресою “розіграли” гроші на ремонт техніки від київських комунальників

Фото з відкритих джерел

КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” 4 січня за результатами відкритих торгів замовило у ТОВ “Вантажавтосервіс” ремонт та технічне обслуговування легкових та вантажних автомобілів на загальну суму 789 тисяч гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Відповідно до умов тендерної документації, підрядник має надавати послуги з ремонту та обслуговування 33 одиниць техніки, які перебувають на балансі комунального підприємства. Зокрема, це трактори, екскаватори, причепи та снігоприбиральні машини.

Умовами договору було також передбачено, що база підрядника має бути розташована у Солом’янському районі м. Києва в радіусі 5 км від депо комунального підприємства.  

Інформація про те, скільки коштуватиме обслуговування однією одиниці техніки, не була опублікована, оскільки замовник не оприлюднив додатків до договору.

Єдиним конкурентом на торгах виступило ТОВ “Хіт авто”. Жодна компанія не знижувала своїх пропозицій під час аукціону.

Згідно із даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Вантажавтосервіс” та ТОВ “Хіт авто” користуються однаковим телефоном + 38 (067) 447 99 91. Ці фірми також розташовані в одній будівлі за адресою: м. Київ, проспект Повітрофлотський, 72.

Учасники зустрілися на торгах вже 40 разів. Із них 23 рази переміг “Вантажавтосервіс” і лише одного разу “Хіт авто” отримав підряд.

ТОВ “Вантажавторсервіс” створено у 2012 році. Директором фірми є Олексій Сухоруков, а володіє компанією Олена Замула. З початку 2016 року її компанія перемогла у 81 закупівлі на загальну суму 61,8 млн гривень.

ТОВ “Хіт авто” зі статутним капіталом у 5 мільйонів гривень зареєстрували у 2015 році. Керує компанією Олена Патарідзе. Фірмою володіють Гупта Суміт (90%) та Наталія Смородінова (10%). За останні три роки компанія перемогла у 55 закупівлях на суму 3,14 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->