За постачання офтальмологічного обладнання для лікарні позмагалися два близькі підприємці

Фото з відкритих джерел

Бориспільська центральна районна лікарня 18 грудня за результатами відкритих торгів уклала договір з приватним підприємцем Ольгою Матюшенко на поставку офтальмологічного обладнання на суму 574 740 грн.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Первинна цінова пропозиція склала 575 170 грн. Таким чином, лікарні вдалося зекономити 420 гривень.

Відповідно до умов договору, компанія-переможець зобов’язується поставити дві скіаскопічні лінійки, два офтальмоскопа (дзеркальний та непрямий), автоматичний проектор, сіноптофор, кольоротест та авторефкератометр, вартість якого складає 212 тисяч гривень. Виробником більшості обладнання, яке придбала лікарня, є харківський заводі “Точмедприлад”.

Єдиним конкурентом Ольги Матюшенко виступив інший приватний підприємець Сергій Мороз, пропозиція якого була дорожчою на 417 гривень.

Ольга Матюшенко та Сергій Мороз, згідно із даними Youcontrol, користуються одним і тим самим номером телефону – +38 (050) 861-72-88. Також цей телефон є контактним для харківського ТОВ “ЛАБПАРТНЕР”, основним видом діяльності якої є неспеціалізована оптова торгівля.

Підприємці вже вдруге змагаються в закупівлях. Раніше вони вдвох брали участь у торгах на поставку медичного обладнання до державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву», однак їхні цінові пропозиції виявилися дорожчими за конкурентів.

Загалом ФОП Ольга Матюшенко перемогла у 21 закупівлі на загальну суму 6,54 млн гривень. Сергій Мороз підписав із бюджетниками 14 контрактів на суму 5,8 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->