Вінницьке Управління поліції охорони купило автівок на півтора мільйони

Фото з відкритих джерел

Управління поліції охорони у Вінницькій області 10 січня за результатами відкритих торгів уклало угоду з ТОВ “ІНТЕР АВТО ЦЕНТР” на замовлення легкових автомобілів загальною вартістю 1,48 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Фірма поставить чотири автомобілі Volkswagen Polo у комплектації Life за 1,48 млн (по 371 тис гривень). Кожен автомобіль буде дообладнаний газобалонним обладнанням 4-го покоління типу Pride (Італія).

На інтернет-сайтах автівки Volkswagen цієї ж комплектації продають за ціною 388 тис грн.

На торгах конкурентами переможця були ТОВ «Престиж-авто» та ТОВ «КарпатиАвтоцентр». Обидві компанії, згідно із даними Youcontrol, мають у засновниках ТОВ “Фордон Есет Менеджмент” (10%) та кіпрський офшор FORDON AUTOMOTIB LIMITED (90%). Їх пропозиції були вищими: 1,54 млн грн. та 1,64 млн грн. відповідно. Очікувана вартість склала 1,65 млн грн.

ТОВ “Інтер Авто Центр” належить Людмилі та Михайлу Гвоздьовим. Компанія зареєстрована в Хмельницьку та має статутний капітал у розмірі 1000 грн. У 2012 році фірму заснувало ТОВ “Холдинг-інвест”, яке належить подружжю Ніконових – Ігорю та Іванні.

Ігор Ніконов входить до складу найбагатших людей України. У 2013 році в рейтингу “100 найбагатших людей України» за версією журналу «Фокус» він посів 94 місце зі статком, його статок оцінений у 111 млн доларів. У 2014-2015 рр. він працював першим заступником голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка, після чого був звільнений з посади і став радником мера на громадських засадах.

Георгій Шабаєв

-->