Військова прокуратура затримала адвоката депутата Київської облради за спробу підкупу офіцера поліції

Фото з відкритих джерел

Співробітники Військової прокуратури Центрального регіону України затримали на спробі підкупити офіцера поліції адвоката одного із депутатів Київської обласної ради.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-служби Генеральної прокуратури України.

Зазначається, що адвокат спробував підкупити заступника начальника Управління захисту економіки у Київській області. Також було встановлено, що адвокат надає правову допомогу директору одного з державних підприємств, який одночасно є депутатом Київської обласної ради.

“Зазначений директор держпідприємства не повідомив про суттєві зміни у майновому стані після придбання автомобілю та нерухомого майна”, – повідомили у прокуратурі.

Зокрема, 22 грудня 2018 адвокат під час проведення співробітниками Управління перевірки щодо вказаного директора держпідприємства запропонував хабар заступнику начальника Управління через майора поліції – начальника відділу протидії корупції. Правозахисник пропонував 1000 доларів (згідно офіційного курсу НБУ – 27 688 гривень).

“Цю суму він запропонував офіцеру поліції за нескладання протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, щодо зазначеного директора… та за не притягнення його до адміністративної відповідальності”, – додали в прокуратурі.

Фото з сайту ГПУ

Кілька днів тому, 4 січня, адвокат підтвердив свої наміри під час зустрічі з майором поліції. А 9 січня  під час чергової зустрічі з офіцером поліції, підозрюваний передав йому частину грошей – 900 доларів. Правоохоронці затримали адвоката на місці.

За даними прокуратури, гроші вилучено, наразі проводяться першочергові слідчі дії.

“Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України, підготовлено клопотання до суду про обрання відносно нього запобіжного заходу”, – резюмували в прес-службі.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, співробітники Служби безпеки України 4 січня 2019 затримали на хабарі голову однієї з районних державних адміністрацій Львівської області.

-->