В Одесі на хабарі попався один з керівників державного банку

Фото з сайту СБУ

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичних хабарах керівника відділу проблемних активів та його підлеглого Одеської філії одного з державних банків.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-центру Служби безпеки України.

Оперативники спецслужби встановили, що працівники установи вимагали гроші від боржників банку за можливість проведення операцій з майном, яке знаходиться у банківській заставі. Співробітники СБУ задокументували факт вимагання зловмисниками від місцевого жителя двох тисяч доларів США.

“За вказану суму працівники банку обіцяли сприяти в реалізації елітного автомобіля, який перебував у заставі. Правоохоронці затримали зловмисників на робочих місцях після одержання всієї суми хабара”, – йдеться у повідомленні.

Наразі обом фігурантам справи повідомлено про підозру в скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі для притягнення до відповідальності інших банківських працівників, причетних до протиправної діяльності, додали у СБУ.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, начальника Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби в Одеській області за $300 хабара засудили до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

-->