У Харкові чиновницю ДФС підозрюють у незаконному збагаченні

Зображення з відкритих джерел

Харківські правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо незаконного збагачення чиновниці ДФС.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Червонозаводського районного суду м. Харкова від 8 січня 2019 року.

Так, поліція розслідує кримінальне правопорушення передбачене ч.1 ст. 368-2 КК України, а саме за фактом набуття головним державним ревізором-інспектором відділу адміністрування ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Харківській області у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами.

Правоохоронці пишуть, що в декларації чиновниці за 2016 рік вказано, що вона та члени її сім’ї, протягом 2016 року не отримали жодних доходів та не мали у своєму розпорядженні жодних активів. А в 2017 рік вона отримала дохід у розмірі 9460 грн., а її чоловік – 38400 грн. Активів те не було.

При цьому правоохоронці встановили, що в 2017 році чоловік цієї співробітниці ДФС придбав квартиру площею 28,9 кв.м. за 311 тис. грн., житловий будинок 263,5 кв..м. за 1,148 млн. грн.

Крім того, в деклараціях була відсутня інформація щодо іпотек.

Під вказані дані у деклараціях підпадає Ольга Лещенко.

За даними державного реєстру нерухомості чоловік чиновниці – Олександр Лещенко володіє будинком 263,5 кв..м. і земельною ділянкою в передмісті Харкова – в Дергачах.

На даний час, суд задовольнив клопотання прокурора і надав дозвіл правоохоронцям отримати доступ до документів, щодо придбання нерухомості та іпотечних договорів.

Павло Новик

-->