У Дніпрі відкрили справу через фіктивне озеленення, що коштувало бюджету 8 мільйонів

Фото з відкритих джерел

Правоохоронці розслідують кримінальне провадження через привласнення посадовими особами ТОВ «Дніпроландшафт» бюджетних коштів.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська Якименко Л.Г.  від 11 січня.

Так, Департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради уклав дві угоди з ТОВ «Дніпроландшафт» на озеленення території та утримання зелених насаджень (послуги з видалення, омолодження дерев, корчування пнів, вивезення та утилізація утворених відходів) на загальну суму понад 8 млн. грн.

Єдиним конкурентом приватників стало комунальне підприємство «Міськзеленбуд». Цікаво, що переможець торгів в якості підтвердження досвіду робіт завантажив на сайт «Прозорро» угоди, де він є субпідрядником комунальників.

Правоохоронці провели огляд фактичного виконання робіт і встановили, що роботи за вищевказаними договорами не виконувались. Тож, на думку правоохоронців, посадові особи ТОВ «Дніпроландшафт» привласнили бюджетні кошти.

У судовому засіданні слідчий Гасанов Р.Ш заявив, що роботи мали проводитися на території 12 навчальних та дитячих закладів.

Слідчий надав до суду відеозапис, де показано, що на території шкіл ростуть високі похилені на паркан дерева.

Правоохоронці вважають, що ці дерева мали б викорчувати та утилізувати відходи, якщо б приватники реально виконували роботи.

У той час, суд вважає, що слідчий не довів необхідність отримання документів для проведення розслідування в рамках провадження і відхилив клопотання прокуратури.

ТОВ «Дніпроландшафт» записана на Ігора Мороза. Хоча для виконання робіт використовують техніку орендовану у ТОВ «Спецднепртранс». Остання належить дружині депутата міськради Володимира Федоренко – Наталії.

Павло Новик

-->