У 2019-му за неякісні компослуги можна буде отримати компенсацію

Зображення з відкритих джерел

З 1 травня 2019 року в Україні почне діяти механізм перевірки якості наданих комунальних послуг, завдяки якому можна буде отримувати відшкодування за неякісні комунальні послуги.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення на Урядовому порталі.

Споживачі комунальних послуг отримають право вимагати проведення перевірки якості комунальних послуг. Її здійснюватиме спеціальна група при Міністерстві регіонального розвитку.

Перевірятимуть, зокрема, якість постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів та управління багатоквартирним будинком.

«Споживачі комунальних послуг зможуть вимагати проведення перевірок якості ЖКП та в подальшому отримувати відшкодування. Це стосуватиметься перевірок якості послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів, управління багатоквартирним будинком. Таким чином, ми посилюємо права та інтереси споживачів та встановлюємо прозорі механізми взаємодії споживача та надавача послуг відповідно до європейських стандартів», — сказав Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

-->