Спеціаліст ПФ не внесла в декларацію бізнес чоловіка, який бере участь в сумнівних тендерах

Зображення з відкритих джерел

Головний спеціаліст Херсонського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області Світлана Зіско не вказала у своїй декларації відомостей про фірму ПБФ “Овен”, співвласником якої є її чоловік Юрій Зіско.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із декларації Світлани Зіско за 2017 рік.

Згідно із декларацією Світлани Зіско, ані вона, ані її чоловік не мають часток у статутних капіталах компаній. Проте, згідно із даними Youcontrol, її чоловік Юрій Зіско володіє часткою у розмірі 67% у Приватній багатогалузевій фірмі “Овен”. До кінця 2017 року він був її одноосібним власником.

У декларації за 2016 рік Світлана Зіско також не вказала цю компанію.

Як раніше писали “БЛОГЕРИ”, ПБФ “Овен” перемогла у тендері на очистку вентиляційних каналів у Дніпровському районі міста Києва. Конкурувала вона із компанією ТОВ “ОБЛГАЗСЕРВІС”, Ці фірми користуються однаковим телефоном – +38 (050) 494-10-40, що свідчить про їх пов’язаність.

Підприємства змагаються між собою вже вдесяте. При цьому ПБФ “Овен” перемагала у шести випадках, ТОВ “ОБЛГАЗСЕРВІС” не здобуло жодної перемоги.

Приватна багатогалузева фірма “Овен” створена у 1996 році. Керує компанією зі статутним капіталом 1000 гривень Юрій Зіско, який до того ж є власником 67% компанії, інша частина належить Андрію Федоренко. З 2017 року компанія перемогла у 20 закупівлях і підписала контрактів на суму 39,2 млн гривень.

Георгій Шабаєв

Читайте також Оновлений пошук на “Деклараціях” – покрокова інструкція

-->