Прокурор, який живе на подарунки, придбав квартиру в Києві за 2,5 мільйони

Фото з сайту Лун

Начальник управління нагляду у кримінальному провадженні Прокуратури Миколаївської області Андрій Сваток став власником квартири в Києві площею 127,1 кв.м.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення про суттєві зміни, розміщеного на Єдиному державному реєстрі декларацій 22 січня.

Вартість квартири у будинку, який за даними Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно, знаходиться на вул. Казимира Малевича, склала 2,542 млн. грн.

Цікаво, що ринкові ціни на квартири у цьому будинку, вищі, ніж зазначив прокурор. Наприклад, трьокімнатна квартира, саме як у прокурора, коштує від 4,4 млн. грн.

Додамо, що ще в 2015 році Андрій Сваток працював у Генеральній прокуратурі України та мешкав у гуртожитку, не маючи заощаджень. У 2016 році він перевівся до прокуратури Миколаївської області, працював на одну зарплату, але до його автомобіля «AudiA6» додався ще автомобіль «ToyotaCamry».

Вже у 2017 році він пише, що зміг заощадити 14 тис. дол. А далі цікавіше. В 2018 році він отримує від Євгенії Сваток подарунок – 1,3 млн. грн. Крім того, він отримує в подарунок від батька квартиру в Києві площею 70 кв.м.

Павло Новик

-->