Пов’язані підприємці «розвели» олімпійський центр в Конча-Заспі на півмільйона

Фото з відкритих джерел

Державне підприємство “Олімпійський навчально-спортивний центр “КОНЧА-ЗАСПА” 21 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ “Поліпромсинтез” на поставку медичного обладнання на 452 тисяч гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Мова йде про обладнання для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії. Відповідно до умов договору, переможець тендеру протягом трьох днів поставить на олімпійську базу душову кафедру та дві бальнеологічні ванни.

Єдиним конкурентом у першому лоті тендеру виступила ФОП Валентина Смірнова. Обидва учасники не знижували своїх пропозицій під час аукціону.

Згідно із даними Youcontrol, переможець тендеру ТОВ “Поліпромсинтез” має однаковий телефон із ТОВ “ПОЛІМЕР” – 044 422-01-90. Ця фірма зареєстрована у Петропавлівській Борщагівці (Київська обл.) на вулиці Борщагівська, 2, 28-А, 2 у офісі 12. За цією ж адресою зареєстрована приватний підприємець Валентина Смірнова, яка була єдиним конкурентом “Поліпромсинтезу” у цьому тендері.

ФОП Валентина Смірнова також брала участь у іншому лоті цього тендеру на постачання фізіотерапевтичного обладнання, однак її пропозиція виявилась дорожчою від пропозиції іншого приватного підприємця Ігоря Кухарського.

ТОВ “Поліпромсинтез” створено у 1995 році. Статутний капітал фірми складає 4,6 млн. Володіють фірмою Наталія Кадай (0,22%) та Сергій Кадай (99,7762%). Починаючи з 2017 року, компанія виграла 18 державних підрядів на 1,5 млн гривень.

Приватний підприємець Валентина Смірнова зареєстувалася як ФОП у квітні 2017 року. За цей вона підписала два контракти – з Волинською обласною клінічною лікарнею та поліклінікою №20 у Харкові на суму 667 тис. грн.

Георгій Шабаєв

-->