Пов’язані одним власником фірми позмагалися за обслуговування ліфтів у Жмеринці

Фото з відкритих джерел

Комунальне підприємство “Жмеринкакомунсервіс” 9 січня за результатами відкритих торгів уклало договір з ТОВ “Вінницяліфт” на послуги з технічного обслуговування ліфтів на суму 691,2 тисячі гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Умовами контракту передбачено, що підрядник має протягом 2019 року забезпечити безперебійну та безпечну роботу ліфтів у місті Жмеринка (Вінницька обл.) за адресами:

  • вул. Будівельників, 5 (5 пасажирських ліфтів);
  • вул. Київська 1А, (2 вант.-пасажирські ліфти);
  • вул. Комарова, 25 (2 пасажирські ліфти);
  • вул. Леніна, 11 (7 пасажирських ліфтів);
  • вул.Павлова, 9 (2 пасажирські ліфти);
  • вул. Шекінська, 53А, 55В (4 пасажирські ліфти.

Окрім того, підрядник має проводити вологе та сухе прибирання ліфтів.

Конкурентом на торгах виступило ДП “Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління «Ліфт-3»”, пропозиція якого була дорожчою на 480 грн. Обидва учасники не знижували своїх пропозицій під час проведення аукціону.

Фірмою-переможницею торгів ТОВ “Вінницяліфт” наполовину володіє ТОВ “Виробничо-будівельне підприємство “ЛІТЕЛ”. Це ж саме підприємство має 100% статутного капіталу контролює ДП “Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління «Ліфт-3»”. Таким чином, фірми пов’язані між собою одним засновником.

На публічних закупівлях вони конкурують між собою вже вдруге – до цього переможцем також ставало ТОВ “Вінницяліфт”.

ТОВ “Вінницяліфт”, починаючи з 2017 року, підписало 12 держконтрактів на суму 2,37 млн гривень. Водночас ДП “Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління «Ліфт-3»” освоїло 7 млн гривень бюджетних коштів, підписавши 127 угод.

Київське ТОВ “Виробничо-будівельне підприємство “ЛІТЕЛ” зі статутним капіталом 1 млн гривень створене у 2004 році. Фірмою володіють кияни Анатолій Марченко (50%) та Микола Птиця (50%), а директором значиться Леся Іскра. З моменту заснування власники компанії не змінювалися.

Нагадаємо, 2 січня у Сумах з 9-го поверху житлового будинку обірвався ліфт, в результаті чого загинуло 2-місячне немовля. Поліція відкрила кримінальне провадження для встановлення обставин та причин, що призвели до загибелі дитини.

Наступного дня директора Департаменту інфраструктури міста Сумської міського ради Григорія Яременка відсторонили від виконання обов’язків. Саме він у 2017 році підписував документи від міської ради стосовно капітального ремонту ліфту у будинку на Супруна 32\1, де загинуло немовля.

Георгій Шабаєв

-->