Фірми з однаковим телефоном “розпилили” 8 мільйонів на очистці вентканалів

Фото з відкритих джерел

Комунальне підприємство “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва” за результатами відкритих торгів 2 січня підписало угоду з ПБФ “Овен” щодо очищення печей і димарів та їх технічного обслуговування на суму 7,77 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Відповідно до умов договору, виконавець зобов’язується протягом 2019 року надавати послуги з технічного обслуговування димових та вентиляційних каналів. Відповідно до калькуляції ціни, прочистка одного вентиляційного каналу у житловому будинку складе 35,82 гривень (їх кількість становить 207 428). Водночас, прочистити один димовентиляційний канал вартуватиме удвічі більше – 65,68 гривень (їх кількість становить 1307). Ціна договору може бути змінена в межах 20% від вказаної в контракті вартості робіт.

Конкурентом переможця на тендері виступило ТОВ “ОБЛГАЗСЕРВІС”, однак його пропозиція виявилася дорожчою. Обидві компанії не знижували своїх пропозицій на аукціоні.

Компанії, які брали участь у тендері, користуються однаковим телефоном – +38 (050) 494-10-40. Про це свідчать дані Youcontrol.

Підприємства, згідно із даними моніторингово порталу DoZorro, конкурують між собою вже вдесяте. При цьому ПБФ “Овен” перемагав у шести випадках, ТОВ “ОБЛГАЗСЕРВІС” не здобуло жодної перемоги.

Зокрема, до цього компанії брали участь у відкритих торгах щодо консультаційних послуг у галузях інженерії та будівництва для КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м.Києва”. Тоді сума контракту склала 2,3 мільйони гривень.

Приватна багатогалузева фірма “Овен” створена у 1996 році. Керує компанією зі статутним капіталом 1000 гривень Юрій Зіско, який до того ж є власником 67% компанії, інша частина належить Андрію Федоренко. З 2017 року компанія перемогла у 20 закупівлях і підписала контрактів на суму 39,2 млн гривень.

Утвореним у 2011 році ТОВ “ОБЛГАЗСЕРВІС” керує Ольга Нікітіна, а одноосібним власником компанії є Наталя Люлька. Протягом 2017-2018 року компанія освоїла лише 114 тисяч гривень бюджетних коштів, перемігши у 9 закупівлях.

Георгій Шабаєв

-->