Підприємець за допомогою підконтрольних фірм “розвів” торецьких комунальників на 3 мільйони

Фото з відкритих джерел

Автотранспортне комунальне підприємство “Комунальник” Торецької міської ради 8 січня за результатами відкритих торгів підписало угоду з ТОВ “ВЕЙТ ЛТД” на постачання паливно-мастильних матеріалів на 3,27 млн гривень. 

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Сума контракту виявилася на 0,1% нижчою від загальної очікуваної вартості.

Згідно з умовами контракту, підрядник має поставити автотранспортному підприємству бензин А-92 об’ємом 37 220 л. та дизпаливо – 65 800 л. Обсяги поставки можуть бути зменшені залежно від реальної потреби замовника.

Єдиним конкурентом на тендері виступило ТОВ “СКІФ +”, яке запропонувало на 2,5 тисячі більше від конкурента. Жодна з компаній не знизила своїх ставок під час аукціону.

Цікаво, що обидві фірми мають серед засновників одну й ту саму особу – мешканця Донецької області Віктора Шамардіна.

Згідно із даними Youcontrol, він на чверть володіє фірмою-переможницею торгів торецькою ТОВ “ВЕЙТ ЛТД” та є її директором, а також має 5% від статутного капіталу зареєстрованого у Костянтинівці ТОВ “СКІФ +” – конкурента обраного комунальниками підрядника.

До цього тендеру компанії зустрічалися між собою 10 разів, і у всіх випадках переможцем ставав ТОВ “ВЕЙТ ЛТД”. Фірма за останні три роки отримала 13 підрядів від цього замовника суму близько 9 мільйонів гривень. Усього вона підписала 85 контрактів на суму 11,47 млн гривень.

ТОВ “СКІФ+” має ознаки технічного учасника: узявши участь у 13 закупівлях, воно жодного разу не перемагало.

Георгій Шабаєв

-->