Петиція про проведення аудиту комунального майна в Українці набрала необхідні голоси

Місто Українка. Фото з відкритих джерел

Петиція про проведення аудиту комунального майна в місті Українка на Київщині лише за три дні набрала необхідні для розгляду 100 голосів.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення в групі “Трипільський край”.

Петицію підготували представники громадських організацій міста Українка та Обухівського району в цілому, “враховуючи суспільну значущість прозорості у роботі органів місцевого самоврядування та тотальну недовіру громади міста Українка до дій міської влади протягом останніх сімнадцяти років”.

Вони вимагають від Української міської ради Обухівського району Київської області у тримісячний термін з дати набрання петицією необхідних 100 голосів провести аудит всіх земельних ділянок, приміщень (житлових та нежитлових), які знаходяться на балансі Української міської ради на сьогодні, та які передавалися на баланс Української міської ради забудовниками «Укржитлоінвест», «Київщина житло» тощо в період з 2006 по 2018 роки включно.

Для проведення аудиту громадськість пропонує залучити аудиторську компанію з досвідом виконання відповідних робіт, з досконалою репутацією, незаангажовану, міжнародного рівня із числа так званої «великої четвірки». А після проведення аудиту – у тижневий термін опублікувати всю деталізовану інформацію з результатами та висновкам аудиту на сайті Української міської ради www.ukrainka.org та передати копію звіту аудиторської компанії ініціаторам даної петиції.

“До моменту оприлюднення результатів аудиту всіх земельних ділянок, приміщень (житлових та нежитлових), які знаходяться на балансі Української міської ради, а також до проведення перевиборів міського голови чи виборів ОТГ, призупинити вчинення будь – яких дій, прийняття рішень і всього з цим пов’язаного, щодо надання земельних ділянок в оренду, розроблення та затвердження детальних планів територій і всього з цим пов’язаного, зонінгу, відчуження земельних ділянок, передачу комунального майна в довгострокову оренду, відчуження комунального майна тощо”, – йдеться у тексті петиції.

-->