Очільниці броварського управління освіти вручили підозру про рострату

Оксана Мельник. Фото з сайту Маєш право знати

Прокуратура Київської області повідомила депутату Броварської міської ради, начальниці управління освіти і науки Оксані Мельник про підозру за  розтрату коштів місцевого бюджету на суму майже 250 тис. грн.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прокуратури Київської області.

Як зазначаютьу прес-центрі прокуратури, у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством із обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї з броварських шкіл.

“Однак у грудні минулого року вказана службова особа, яка є депутатом міської ради, достовірно знаючи, що відповідні будівельні роботи у повному обсязі проведені не були, підписала акт приймання виконаних підрядних робіт. На підставі вказаного офіційного документу замовником робіт на рахунок підприємства перераховано кошти”, – йдеться у повідомленні.

Як з’ясувалось, обсяги та вартість фактично виконаних робіт не відповідають обсягам та вартості, визначеним узгодженою проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією відповідно до договорів на суму майже 250 тис. грн.

На сайті Броварської міської ради зазначено, що Управління освіти та науки БМР очолює Оксана Мельник.

Наразі дії службової особи міської ради кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 КК (розтрата чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

На даний час триває досудове розслідування.

Санкція за статтю – до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

-->