На Київщині судитимуть бізнесмена за привласнення 230 тисяч на ремонті доріг

Фото з відкритих джерел

Обухівським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт відносно керівника приватного підприємства, який привласнив бюджетні кошти.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прокуратури Київсьої області.

Так, між однією із сільських рад Обухівського району та приватним підприємством Київщини в серпні 2017 року було укладено договір про виконання за бюджетні кошти підрядних робіт з капітального ремонту дороги в районі.

“При цьому,  директор підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, маючи на меті привласнити бюджетні кошти, склав та видав завідомо неправдивий офіційний документ – акт виконаних робіт, достовірно знаючи, що зазначені у ньому роботи виконанні неналежним чином та з неналежною якістю, обсягом та вартістю робіт”, – йдеться у повідомленні і там же додається, що внаслідок неправомірних дій вказаної особи, державі завдано збитків на загальну суму понад 230 тис. грн.

Дії бізмесмена кваліфіковано за ч.ч. 2, 3 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно),ч. 1 ст. 366 (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів).

Зловмиснику, загрожує до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, додали в прокуратурі.

Як повідомляє “Трипільський край”, згідно з інформацією з реєстру судових рішень,  08 серпня 2017 року між Дерев’янською сільською радою, та ПП «ШЛЯХБУД «ТІТАН», укладено договір №34 про капітальний ремонт дороги по вул. Хуторна, в с. Дерев’яна, Обухівського району Київської області. Ціна договору становить 299 991,60 грн.

Зазначене підприємство, згідно даних порталу публічних закупівель ProZorrо у 2017 році уклало 4 договори з бюджетними організаціями. Всі 4 – неконкурентні закупівлі. Всі договори укладені з Дерев’янською сільською радою, загальна вартість договорів – майже 1,5 млн грн.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, Харківські правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо неякісного ремонту дороги загального користування місцевого значення: С211017 Дергачі-П’ятихатки.

-->