Комунальників Кернеса підозрюють в розкраданні коштів, виділених на ремонт дороги

Фото з відкритих джерел

Харківські правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо розкрадання бюджетних коштів виділених на ремонт дороги.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Московського районного суду м. Харкова від 17 січня.

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради у 2017 році уклав угоду з комунальним підприємством «Шляхрембуд» щодо проведення ремонту вул. Тюрінської вартістю 48,44 млн. грн.

Відповідно до календарного графіку в 2017 році мали бути проведені підготовчі роботи, в тому числі розбирання бортових каменів. Загальний обсяг робіт орієнтовно склада 6 000 погонних метрів.

Своєю чергою згідно з календарним графіком в 2018 році мали бути проведені роботи щодо влаштування асфальтного покриття дороги, реконструкція та влаштування гранітних бортових каменів та влаштування бетонних бортових каменів.

Правоохоронці провели огляд виконаних робіт, та встановили, що асфальтові робот були проведені. «Однак, бортовий камінь не встановлювався та не замінювався, наявні ділянки на яких бортовий камінь взагалі відсутній, наявні ділянки на яких висота бортового каменю складає від 5 до 10 сантиметрів, на вказаних ділянках бортовий камінь встановлений на різній висоті», – йдеться в ухвалі суду.

Крім того, експерти інституту судових експертиз ім. М.С. Бокаріуса встановили, що ремонтні роботи виконані з порушенням вимог ДБН.

На даний час слідство триває.

Варто відзначити, що за даними договору на ремонт вул. Тюрінської лише вартість бордюрів без робот з установки коштували 425 тис. грн. Ще понад 100 тис. грн коштував демонтаж бордюрів, а встановлення – 677,9 тис. грн.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, на Київщині судитимуть бізнесмена за привласнення 230 тисяч на ремонті доріг.

Павло Новик

-->