ФОП і фірма, які “живуть” разом, “розпиляли” мільйон на кришках для люків у Нікополі

Фото з відкритих джерел

Управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради 26 грудня за результатами відкритих торгів уклало договір з ФОП Баракат Яна Євгеніївна щодо поставки кришок для люків для проїжджої частини за 945 тисяч гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Йдеться про посилені та магістральні кришки для люків. Наприклад, вартість полімерної магістральної кришки з обоймою діаметром 64 см складає 995 грн. Найдешевша – посилена кришка діаметром 60 см, яка коштуватиме міськраді 455 грн.

Окрім ФОПа участь у тендері взяло приватне підприємство “ЛЮКСОР-М”, яке запропонувало ціну на 3 150 гривень вищу, ніж переможець торгів. Обидві компанії подали свої пропозиції в один день (5 грудня) із різницею у 9 хвилин. Фірми не знижували цін під час аукціону.

Згідно із даними Youcontrol, ФОП Яна Баракат зареєстрована у Кривому Розі на вулиці Балакана, 14 у квартирі 71. За цією ж адресою зареєстроване місце проживання Людмили Мануйлової – єдиної власниці ПП “ЛЮКСОР-М”, яка і виступила конкурентов ФОПа на торгах.

У квітні 2018 року підприємці так само змагалися в закупівлях Нікопольської міської ради щодо поставки кришок для люків, де знову переможцем виявилася Яна Баракат, яка погодилася виконати умови контракту за 411 тисяч гривень.

Ці два тендери – єдині для ФОП Яни Баракат. В свою чергу, ПП “ЛЮКСОР-М” взяло участь у 16 закупівлях і перемогло у десяти випадках. Загальна сума контрактів склала 3,9 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->