Фірми з однією власницею позмагалися за поставку ліжок для одеської поліції

Фото з відкритих джерел

Головне управління Національної поліції в Одеській області 11 грудня за результатами відкритих торгів підписало договір з ТОВ “Компанія “Катруся” на постачання двоярусних ліжок. 

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Вартість угоди склала 594 тисячі гривень, що на 1% менше загальної очікуваної вартості.

Відповідно до умов договору, компанія-переможець торгів поставить поліціянтам 150 двоярусних ліжок на металевому каркасі. Вартість одного ліжка сягає 3960 грн.

Жодної інформації щодо технічних (якісних) вимог до товару та виробника опубліковано не було, відтак вартість ліжок неможливо порівняти з ринковими цінами на предмет завищення.

Єдиним конкурентом ТОВ “Компанія “Катруся” виступило ТОВ “ЛЕКОМ”, пропозиція якого була дорожчою на 2 тисячі гривень. Компанії не знижували пропозицій під час аукціону.

Згідно із даними Youcontrol, власницею обох нікопольских фірм “Катруся” (90,9%) та «ЛЕКОМ» (100%) є мешканка Дніпра Катерина Жовніна. Вони також зареєстровані в одному будинку.

Компанії змагаються між собою на публічних закупівлях вже вчетверте і у всіх випадках переможцем ставала “Катруся”. Зокрема, 12 грудня фірма отримала держконтракт від Бази виробничо-технологічної комплектації Національної гвардії України на постачання металевих ліжок типу “П” на суму 995,9 тис. гривень. Тоді конкурентом також виступило ТОВ “ЛЕКОМ”.

Загалом ТОВ “Компанія “Катруся” перемогла у 41 закупівлі на суму 38,6 млн гривень. ТОВ “ЛЕКОМ” жодного разу не вигравало на торгах.

Георгій Шабаєв

-->