Екс-голову Держекоінспекції судитимуть за приховування майна майже на 30 мільйонів

Зображення з сайту Слово і діло

За декларування недостовірної інформації судитимуть колишнього голову Державної екологічної інспекції Андрія Заїку.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-служби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Так, прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно Андрія Заїки – колишнього Голови Державної екологічної інспекції України, підозрюваного у декларуванні завідомо недостовірної інформації.

“Встановлено, що перебуваючи на посаді Голови Державної екологічної інспекції України (з травня 2015 року – по лютий 2017 року), приховуючи свій дійсний майновий стан, посадовець вніс недостовірні відомості до декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави за 2015-2017 роки”, – йдеться у повідомленні.

Як стверджують у САП, голова Держекоінспекції не задекларував майна на загальну суму понад 27 млн гривень, серед яких декілька земельних ділянок в Київській області, АР Крим, дороговартісну квартиру в центральній частині міста Києва, автомобіль та корпоративні права низки суб’єктів господарювання.

Обвинувальний акт за ознаками злочину, передбаченого ст.366-1 КК України прокурорами САП скеровано до Печерського районного суду столиці для розгляду по суті.

“За вказаною статтею закон передбачає покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років”, – додала прес-служба САП.

-->