Близькі фірми позмагалися за 5,5 мільйонів на ремонт приймальних відділень Донеччини

Фото з відкритих джерел

КП КНП “Мангушський центр первинної медико-санітарної допомоги” за результатами відкритих торгів 29 грудня 2018 року уклало договір із ПП “СТРОЙТЕХНО” на послуги щодо капітального ремонту з проведенням заходів термомодернізації будівель структурних підрозділів комунального підприємства на суму 5,53 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Сума угоди виявилася нижчою від загальної очікуваної вартості закупівлі на 7 гривень.

Відповідно до умов договору підрядник повинен протягом 2019 року відремонтувати та утеплити 16 об’єктів первинної санітарно-медичної допомоги, серед яких фельдшерсько-акушерські пункти та амбулаторії.

До прикладу, вартість капітального ремонту та утеплення фельдшерсько-акушерського пункту у селі Білосарайська Коса коштуватиме комунальникам 637 тис гривень. Найдешевше відремонтують фельдшерський пункт у с. Висока Балка – за 37 тис гривень.

Конкурувати із переможцем вирішило ПП “ЕЛАРА-СЕРВІС”, пропозиція якого виявилася дорожчою на 7 гривень. Обидві компанії не знижували своїх пропозицій під час аукціону.

Переможець тендеру ПП “СТРОЙТЕХНО”, згідно із даними Youcontrol, має однаковий телефон із іншим приватним підприємством “СТРОЙМІР” – +38 (062) 956-67-78. Водночас ця фірма розташована у Маріуполі на вулиці Купріна, 15 в квартирі 71. За цією ж адресою зареєстрована “ЕЛАРА-СЕРВІС”, яка виступила єдиним конкурентом “СТРОЙТЕХНО” на цих торгах.

Попри пов’язаність двох учасників тендерний комітет комунального підприємства не відхилив їх пропозиції.

Згідно із даними моніторингового порталу DoZorro, компанії між собою зустрічалися вже 122 разів. Із них ПП “СТРОЙТЕХНО” виграло 86 разів, у той час як ПП “ЕЛАРА-СЕРВІС” перемогло у 21 закупівлі.

ПП “СТРОЙТЕХНО” створено у 2002 році. Директором фірми є Андрій Кошевой, одноосібно володіє фірмою Андрій Коробка. Усього, починаючи з 2017 року, компанія підписала 154 контракти з бюджетниками на загальну суму 32 мільйони.

ПП “ЕЛАРА-СЕРВІС” існує з 2001 року. Статутний капітал підприємства складає 100 грн. Директором та власником фірми є Каміл Магомедов. Протягом 2017-2018 років компанія отримала держзамовлень на суму близько 723 тис гривень.

Георгій Шабаєв

-->