302 обвинувачених та 153 підозрюваних у топ-корупції — у НАБУ підсумували роботу за грудень-2018

Фото з відкритих джерел

У роботі детективів Національного антикорупційного бюро України — 635 кримінальних проваджень, під час розслідування яких повідомлено про підозру у вчиненні злочину 153 особам. Ще 302 особи набули статус обвинувачених: розслідування вчинених ними злочинів завершено.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з інформації про підсумки роботи НАБУ у грудні 2018 року, що розміщена на офіційному сайті.

Так, впродовж останнього місяця 2018 року детективи Національного бюро під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру:

У грудні детективи завершили розслідування низки кримінальних проваджень. Серед них:

Підозрюваним та їхнім захисникам відкрито матеріали для ознайомлення.

Кількість розслідуваних кримінальних проваджень, в яких складено та скеровано до суду обвинувальний акт, зросла до 176. З-поміж іншого, йдеться про розслідування стосовно:

Як повідомляли “БЛОГЕРИ”, станом на кінець листопада з-поміж 171 кримінального провадження, в яких детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) завершили досудове розслідування, а прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) скерували обвинувальні акти до суду, підготовче засідання не відбулося у 49.

-->