Жебрівський відмовився від посади аудитора НАБУ: хоче боротися з корупцією в політичному процесі

Фото з відкртих джерел

Павло Жебрівський, призначений президентом Петром Порошенком на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро, написав заяву про складання повноважень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з його повідомлення на сторінці у Фейсбук.

“15.11.18 я направив заяву про складання своїх повноважень аудитора НАБУ до Адміністрації Президента України і з сьогоднішнього дня вважаю себе вільним від цих обов’язків. Я поновлюю свою участь у політичному процесі, у тому числі – для боротьби з корупцією”, – написав Жебрівський і додав, що сподівається, “що у 2019 році в Україні з’явиться нарешті політична воля для подолання корупції у вищих ешелонах влади”.

Він пояснив таке рішення тим, що парламент не ухвалює необхідні документи для забезпечення роботи аудиторів НАБУ.

“Для початку роботи аудиторів, необхідно прийняти ряд документів, положень, затвердити процедури та визначити бюджет процесу. Верховна Рада України це ігнорує. Це унеможливило виконання тієї роботи, яку вважав важливою і почесною у рамках діючого законодавства. Пройшло півроку. Все, що не порушує закон та є легітимним – здійснено. Пропоциціі та проекти документів, законів та положень аудиторами розроблено та подано у всі відповідні органи влади”, – написав Жебрівський.

Як повідомляє “Громадське“, негативний висновок аудиту є єдиною законною підставою для позачергового звільнення чинного директора НАБУ з посади та зменшення рівня бюджетного фінансування правоохоронного органу.

Проводити аудит повинна комісія, до якої по одному представнику мають делегувати уряд, парламент та президент.

-->