За результатами розслідування WikiInvestigation відкрили кримінальну справу

Зображення з платформи WikiInvestigation

За результатами розслідування громадських детективів WikiInvestigation внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.4 ст.191 ККУ (розтрата у великих розмірах). 

Такою була реакція правоохоронних органів на результати розслідування, що стосувалася закупівлі харківським КП “Жилкомстрой” квітів-одноліток у ФОП Жемеренко, повідомлють “БЛОГЕРИ“.

Як йдеться у розслідуванні, КП «Жилкомсервіс» Харківської міської ради вибрало найдорожчу пропозицію ФОП Жемеренко Едуард Васильович і уклало з ним договір, яким підрядник зобов’язався поставити міським комунальникам 287 тисяч квітів на суму 2 453 850 гривень.

Членів тендерного комітету не збентежив той факт, що поставка 287 тисяч квітів відбуватиметься за рахунок найманих напередодні 3 працівників, одного (легкового) автомобіля, двох тачок і шести лопат.

При цьому і Замовник, і Виконавець, у своїх тендерних документації і пропозиції погодили, що ціна товару включає поставку, висадку, і тижневий полив, натомість договір підписали лише на постачання квітів.

Водночас у громадських детективів є великі сумніви не просто щодо посадки і поливу квітів, але й в принципі щодо їх поставки, оскільки акти виконаних робіт у КП “Жілкомстрой” кілька разів поспіль відмовлялись надавати, називаючи дану інформацію не публічною.

Едуард Жемеренко є засновником ще однієї фірми “ЧД (Корсу Інвест), якою до червня 2018 він керував разом із Наталією Калашник. Своєю чергою Калашник пов’язана з керівником дорожнього Департаменту Харківської міськради Володимиром Чумаковим, який у свій час був радником мера з питань ЖКГ та в його зону відповідальності входило КП “Жилкомсервис”. Саме за роботи Чумакова пов’язані з Жемеренко та Калашник фірми стають фаворитами торгів.

-->