Уряд подаватиме апеляцію на рішення про відновлення Насірова на посаді – представник уряду в ВР

Фото з відкритих джерел

Уряд прийняв абсолютно законне рішення про звільнення Романа Насірова і, звичайно, буде подавати апеляцію на рішення про його відновлення на посаді.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення на сторінці у ФБ написав представниа уряду в Верховній Раді Вадима Денисенка.

Також він додав, що наразі в уряді немає офіційного судового рішення по відновленню його на посаді голови ДФС.

Нагадаємо, Окружний адмінімстративний суд Києва 11 грудня поновив на посаді голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

На початку березня 2017 року суд арештував Насірова з можливістю застави в 100 мільйонів гривень, яку внесли його дружина і тесть. Після цього відсторонений голова ДФС вийшов із СІЗО. 15 лютого Насіров попросив Окружний адміністративний суд Києва поновити його на посаді голови Державної фіскальної служби.

За даними слідства, Насіров причетний до так званої «газової схеми Онищенка» і впродовж 2015 року ухвалив низку «безпідставних і незаконних рішень» про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для задіяних у схемі компаній на загальну суму понад мільярд гривень. Слідство вважає, що такими рішеннями державі завдано збитків на суму майже 2 мільярди гривень. Захист Насірова і він сам ці звинувачення заперечують.

Своєю чергою, голова правління антикорупційної організації Transparensy International Ukraine Ярослав Юрчишин в ефірі “Громадського” сказав, що поновлення Насірова на посаді глави ДФС можна сприймати як плювок в імідж України як правової держави.

-->