У “Київблагоустрої” аудитори виявили фінансових порушень на понад півмільйона

Працівники КП демонтують незаконний МАФ. Фото зі сторінки Андрія Андрєєва у ФБ

У фінансово-господарській діяльності комунального підприємства «Київблагоустрій» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) аудитори встановили фінансових порушень, що призвели до втрат, на майже 558 тисяч гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення фахівців апарату Північного офісу Держаудитслужби.

Зокрема, резюмують аудитори, посадові особи КП «Київблагоустрій» своєчасно не вживали належних заходів для забезпечення виконання договірних зобов’язань трьома підрядними організаціями, через що втратили боржників у зобов’язанні, а заборгованість виключили зі складу активів Підприємства після завершення терміну позовної давності.

“Через це збитки Підприємства становлять майже 528 тис. грн, – йдеться у повідомленні і там же додається, що “ще майже 30 тис. грн – це збитки Підприємства через завищення витрат на оплату праці. Також, встановлено факти завищення в обліку вартості активів, недоотримання доходів працівниками, здійснення витрат понад визначені фінансовим планом на загальну суму понад 91 тис. грн”.

Окрім того, за висновками фахівців, КП «Київблагоустрій» ризикує втратити активів на понад 942 тис. грн, розміщених у неплатоспроможному банку ПАТ КБ «Хрещатик», позаяк процедура ліквідації якого триває, а будь-яких розрахунків щодо задоволення акцептованих кредиторських вимог Підприємства, включених до 7-ї черги погашення, наразі немає.

Аудитори повідомли, що інформацію про результати ревізії надіслано до правоохоронних органів.

КП “Київблагоустрій” відоме тим, що займається демонтажем незаконних МАФів за ухвалами судів.

Лише за минулий тиждень, як повідомив керівник КП Андрій Андрєєв на своїй сторінці у Фейсбук, демонтажними бригадами КП було прибрано 14 незаконних тимчасових споруд.

Додамо, що раніше видання «КиевVласть» повідомляло, що Київська місцева прокуратура підозрює керівництво КП «Київблагоустрій» у створенні злочинних схем по розкраданню бюджетних коштів, які виділяються на збереження природного середовища та демонтаж нелегально встановлених малих архітектурних форм (МАФів). Так, у зловживанні службовим становищем та створенні схем правоохоронці підозрюють колишнього керівника «Київблагоустрою» Івана Кліпу, теперішнього очільника підприємства, тодішього депутата Київради з фракції «Солідарність» Андрія Андрєєва та його заступників: Ельдара Сеітальбаєва та Ігоря Іванченко, який також є начальником юридичного відділу КП.

-->