Справа депутата одеської облради, якого звинувачують у пропозиції хабара детективу НАБУ, вже у суді

Фото з відкритих джерел

Печерський районний суд Києва отримав обвинувальний акт у кримінальному провадженні Національного антикорупційного бюро (НАБУ) щодо депутата одеської обласної ради від Блоку Петра Порошенка Олега Бабенка, який пропонував детективу бюро неправомірну вигоду в розмірі 500 тисяч доларів США.

Про це «БЛОГЕРАМ» стало відомо з судового реєстру.

Наразі визначений головуючий суддя по цій справі Світлана Смик, а також призначено підготовче засідання, яке відбудеться 27 лютого 2019 року.

Разом із Бабенком по цій справі проходить і Павло Дубовий, який, імовірно, є родичем екс-нардепа від «Батьківщини» Олександра Дубового.

Нагадаємо, в січні цього року Бабенко отримав підозру за пропозицію неправомірної вигоди в обмін на зняття арешту з рахунків приватної компанії, яка «засвітилась» у корупційній оборудці із купівлею одеською міською радою будівлі колишнього заводу «Краян». До речі, по цій справі проходить чинний одеський міський голова Геннадій Труханов, процес над яким наразі відбувається в Малиновському районному суді Одеси.

За повідомленням НАБУ, спільника Бабенка Павла Дубового було затримано після шести місяців розшуку лише влітку цього року. Тоді суд йому призначив заставу в розмірі двох мільйонів гривень.

Бабенку та Дубовому загрожує до восьми років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Олена Зігульська

-->