Редакцію львівського видання штурмували фігуранти їхніх журналістських розслідувань

Фото з сайту Вголос

Члени кількох відомих і пов’язаних між собою громадських угруповань пікетували редакцію ZAXID.NET.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення ZAXID.NET.

У п’ятницю, 21 грудня, близько сотні учасників різних громадських організацій, переважно з «Розвитку громади», Нацкорпусу і ГО «УСУ АТО», 21 грудня взяли участь в анонсованій раніше акції протесту, присвяченій п’ятій річниці Революції Гідності, у ході якої вони мали намір пікетувати прокуратуру Львівської області, головний офіс поліції і Львівську ОДА.

Пізніше учасники акції протесту неочікувано перемістилися під будинок, де розташована редакція ZAXID.NET, а також 24 каналу, «Радіо Люкс» та інших ЗМІ. Вони запалили димові шашки і намагалися прорватися у редакцію ZAXID.NET. Учасників акції супроводжувала поліція, але не втручалася і не перешкоджала їхнім діям.

“Пікетувальники скандували «Ганьба!» і вимагали вибачень за публікації ZAXID.NET про діяльність «Розвитку громади»”, – йдеться у повідомленні і там же додається, що серед учасників пікету були й фігуранти нещодавніх публікацій ZAXID.NET, які стосуються спроб захоплення громадських земель під виглядом безкоштовної роздачі учасникам АТО.

Видання перерахувало найгучніші скандали, у яких фігурували учасники пікету:

Кооператив «Озеро». Під виглядом учасників АТО безкоштовні земельні ділянки на Львівщині отримують і бізнесмени (спроби поділити береги озера Наварія)

Солодка земля Солонки. Засновник «Розвитку громади» Василь Сабадаш скуповує ділянки учасників АТО

Фантастична четвірка. Як перетворити громадську активність на бізнес (про лідерів близької до «розвитку громади» громадської організації «Українська Спілка Учасників АТО»)

П’ятдесят гектарів раю. Розкішний комплекс «Едем Резорт» розширився на десятки гектарів за рахунок ділянок учасників АТО (цей комплекс належить співзасновнику «Розвитку громади» Ігору Кривецькому, у минулому народному депутату від «Свободи»).

Скнилівська комедія. Хто захопив 6 га землі біля Львівського аеропорту під виглядом атовців

-->