Одеський лікар, який погорів на хабарі, досі працює в онкодиспансері

Фото з відкритих джерел

Одеський лікар-онколог Андрій Супрун продовжує працювати в КУ «Одеський обласний онкологічний диспансер» на посаді хірурга, не дивлячись на те, що саме за хірургічне втручання він отримав неправомірну вигоду від пацієнтки.

Про це «БЛОГЕРАМ» стало відомо з відповіді на запит медичного закладу.

Як йдеться в тексті судового вироку, Супрун попався «на гарячому» влітку цього року. Він домовився із хворою про проведення операції, за що запросив і отримав 5 тисяч гривень. У результаті Супрун пішов на угоду зі слідством, визнавши свою провину.

Як слідує з інформації з судового реєстру, за хабар суд призначив лікарю штраф у розмірі 17 тисяч гривень із позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, на один рік.

На той час лікар обіймав посаду  завідувача диспансерно-поліклінічним відділенням регіонального діагностично-лікувального та реконструктивно-пластичного мамологічного центру КУ «Одеський обласний онкологічний диспансер».

І хоча офіційно Супрун наразі працює в онкодиспансері лише хірургом, на сайті медзакладу він досі зазначений як завідувач.

Олена Зігульська

-->