На Львівщині з підозрою на 1 000 євро хабара затримали суддю

Лука Кріль. Фото з сайту Судова влада України

Правоохоронці затримали суддю Турківського районного суду Львівської області за підозрою в отриманні 1 тисячі євро хабара.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомдення прес-служби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

“09.12.2018 року прокурорами САП при оперативному супроводі співробітників Управління СБ України в Львівській області на одержанні неправомірної вигоди в сумі 1 000 євро викрито суддю Турківського районного суду Львівської області”, – йдеться в повідомленні.

Зазначені кошти суддя вимагав від громадянина, якого поліція в листопаді цього року зупинила за кермом автомобіля в стані алкогольного сп’яніння.

Частина неправомірної вигоди в сумі 400 євро виявлена і вилучена відразу після передачі під час особистого огляду судді, а решту суми в розмірі 600 євро знайдено за його місцем проживання.

Наразі прокурори САП забезпечують процесуальне керівництво при проведенні першочергових слідчих дій, а також вирішується питання про повідомлення про підозру судді, обрання запобіжного заходу і усунення від правосуддя на час слідства.

Від “БЛОГЕРІВ“:

На сайті Судової влади України в розділі Турківського  районного суду Львівської області зазначається, що в установі є лише один суддя, який відповідно є і в.о. голови суду. Це – Лука Михайлович Кріль.

-->