Київрада покращить доступ громадян до своїх рішень

Фото з сайту Київради

На офіційному сайті Київради розміщуватимуть чинні та попередні редакції усіх рішень міської влади.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення, що розміщене на сайті Київської міської ради.

Відповідне рішення передбачає забезпечення доступу громадськості до чинних та попередніх редакцій рішень Київради.

Наразі на офіційному веб-сайті Київради в розділі «Нормотворча діяльність» розміщене посилання на портал «Ліга:3акон», що дозволяє шукати рішення міськради. Але забезпечується доступ лише до базових текстів рішень. Чинних редакцій документів Київради з урахуванням проголосованих змін, а також текстів попередніх редакцій рішень Київради станом на певну дату немає у відкритому доступі.

«Сьогоднішнє рішення забезпечить громадянам вільний, безоплатний та цілодобовий доступ до усіх рішень Київської міської ради. Планується, що пошук можна буде здійснювати за назвою, номером, датою прийняття та словами з тексту. Важливим є доступ не лише до чинних, а й до попередніх редакцій рішень Київради. Їхня відсутність створює для громадян, депутатів, судів та інших зацікавлених осіб невиправдані труднощі при визначенні норм законодавства, що були чинними станом на певний проміжок часу. Окрім цього, відсутність біля скасованих рішень Київради помітки щодо втрати чинності може призвести до помилок при правозастосуванні», – сказав ініціатор проекту рішення, депутат Київради Олег Макаров.

У результаті прийняття рішення, громадяни будуть належним чином поінформовані про рішення Київради. Це стане передумовою для зменшення кількості порушень відповідних норм законодавства. Також це сприятиме відкритості та гласності Київради як представницького органу територіальної громади міста Києва.

-->