Львівська фірма, директора якої затримували за хабар прокуророві, без конкрсу отримала підряд від харківського КП

Фото з відкритих джерел

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклали угоду з ТОВ «Альтбуд ЛВ» за проведення ремонтних робіт вартістю 1,316 млн. грн.

Про це повідомляє Харківський антикорупційний центр з посиланням на інформацію з системи публічних закупівель «Прозорро».

Мова йде про роботи з реконструкції мереж водовідведення – ділянки каналізаційного колектора Саржиного Яру Д=1200 мм біля заводу ПРАТ «Харківська-1».

Угоду уклали за допороговою процедурою без відкритих торгів.

ТОВ «Альтбуд ЛВ» записане на Андрія Кухтицького з Львівської області.

За даними ЗМІ, в 2017 році Андрія Кухтицького, який намагався відкупитися в працівника львівської прокуратури від кримінальної справи, затримали правоохоронці. За 8,4 тис. доларів США він просив закрити кримінальне провадження, яке розпочали за фактом розкрадання бюджетних коштів під час проведення реконструкції вулиці у Львові.

Від “БЛОГЕРІВ“:

За даними Кларіті Проджект, ТОВ «Альтбуд ЛВ» з 2017 року уклало понад 25 угод на загальну суму понад 50 мільйонів гривень. Найбільшим замовником ТОВки є Шевченківська районна адміністрація Львівської міської ради, а слідом за нею йде Зимноводівська сільська рада.

Сам “Альтбуд ЛВ” має розмір статутного капіталу – 2 тисячі гривень і півтора роки трудового стажу.

-->