Дорогу в Сєвєродонецьку за 28 мільйонів довірили ремонтувати фірмі, яку підозрюють у розтраті

Фото з відкритих джерел

Управління розвитку і утримання мережі автомобільних доріг Луганської обласної державної адміністрації в результаті відкритих торгів уклало договір на капітальний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по вулиці Об’їзна в м. Сєвєродонецьк (будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) з ТОВ “Данко”.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з системи публічних закупівель “Прозорро“.

Сума договору склала 27 916 000,00 гривень, термін поставки послуг – до 20 грудня 2019 року. Згідно з календарним графіком загальний строк виконання робіт становить 60 днів. Цього року працюватимуть у листопаді-грудні, а наступного у березні-квітні.

Згідно з даними Кларіті Проджект, загалом з 2016 року ТОВ “Данко” підписало майже півтори сотні угод на понад 700 мільйонів гривень. Найбільші замовники – Служби автодоріг у Луганській та Донецькій областях.

За данимим ЄДР, засновники і власники ТОВ “Данко” Чумаки Денис Вікторович і Валентина Миколаївна. Прописана компанія у столиці.

ТОВ “Данко” фігурує у кримінальному провадженні щодо розтрати коштів та неякісного виконання робіт. За даними слідства у 2016 та 2017 роках Служба автомобільних доріг в Донецькій області виступила замовником та розпорядником державних коштів (відповідно до розпорядження Донецької ОВЦА) на проведення закупівель щодо капітального ремонту автодоріг та тротуарів на ряді об’єктів у м. Краматорську, Лимані та Лиманському районі, переможцем по яких стало підприємство ТОВ «Данко».

Так, слідство перевірило договори підряду по 8 об’єктах капітального ремонту, у м. Краматорську (2 об’єкти), Лимані (2 об’єкти) та Лимарському району (4 об’єкти), за якими здійснено ремонтні роботи, які організовані службовими особами та засновниками ТОВ «Данко» і повідомило, що згідно висновків судових будівельно-технічних експертиз, вартість неякісно виконаних будівельних робіт, виконаних ТОВ «Данко» на об’єктах капітального ремонту склала 9 403 105,75 грн., що спричинило матеріальну шкоду державі в особливо великому розмірі.

Читайте також Фірма з тримісячним стажем до Нового року освоїть понад 400 тисяч на ремонті дороги в Харкові

-->