До лютого одеському судді Бурану продовжили запобіжний захід

Фото з сайту inshe.tv

Заводський районний суд Миколаєва, який розглядає справу судді Малиновського районного суду Одеси Олексія Бурана, викритого детективами Національним антикорупційним бюро (НАБУ) на хабарі, продовжив йому запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Про це «БЛОГЕРАМ» стало відомо з судового реєстру.

Запобіжний захід продовжено до 3 лютого 2019 року.

Буран має носити електронний засіб контролю, здати документи для виїзду за кордон, утримуватися від спілкування зі свідками, потерпілими, іншим обвинуваченим в цьому кримінальному провадженні тощо.

Як зазначається у відповіді на запит Заводського райсуду Миколаєва, наразі судовий процес по Бурану на стадії дослідження доказів. Наступне засідання заплановано на 25 січня.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, НАБУ розпочало розслідування щодо судді Бурана ще у 2015 році. Слугу Феміди обвинувачують в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 500 тисяч гривень.

Під час проведення слідчих дій Буран чинив опір працівникам Національного бюро, застосувавши вогнепальну зброю на ураження. Після того залишив зброю та, скориставшись наявністю статусу «недоторканності судді», зник з місця події.

31 березня 2016 року після отримання згоди Верховної Ради України суддя був заарештований.

Олена Зігульська

-->