Українська влада змушена красти задля благих намірів, вважає блогер Волох

Фото з відкритих джерел

Українській владі доводиться красти, щоб на ці гроші частково протистояти «об’єднаним путінсько-олігархічним інформаційним військам».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав український блогер Карл Волох, повідомляють “БЛОГЕРИ“.

«Та корупція, яка зберігається за нинішньої влади (набагато нижча, ніж до 2014 року), є багато в чому вимушеною – головним чином, тому, що владі доводиться красти, щоб на ці гроші хоч почасти інформаційно та організаційно протистояти атаці об’єднаних путінсько-олігархічних інформаційних військ. І це, мабуть, найскладніша українська проблема, бо підтримку головних ЗМІ в Україні можуть мати лише ті політики, які лояльні до Кремля та олігархів, тобто відверто антиукраїнські», – написав він.

Своєю чергою журналіст Рауль Чилачава на своїй сторінці написав, що після такого словесного повороту Волоха стало зрозуміло, що очевидно існує корупція задля війни і корупція заради миру.

«Завдяки Карлу стало зрозуміло, що просвітна корупція – це ефективна форма правління в умовах інформаційної війни з дрімучою путінською Росією. Тепер очевидно, що є корупція на користь миру, а є корупція на користь війни. Активістам та іншій ліберальній сволоті ще доведеться вибачитися перед представниками влади, які крали не собі, а на створення медійного діджитал-щита Батьківщини», – написав журналіст.

Воночас журналіст та засновник Громдянської незалежної антикорупційної платформи (ГНАП)  Дмитро Гнап на своїй сторінци у Фейсбук написав: “Те, про що я багато вже разів писав, “лєкго і нєпрінуждьонно” вчора підтвердив провладний коментатор Карл Волох. А саме: що телеканал “Прямий”, який вихваляє президента, фінансується з бюджетних крадіжок“.

Це було зрозуміло і раніше. Адже формальний власник телеканалу – екс-регіонал Макєєнко банально не має грошей, щоб утримувати таке недешеве задоволення як телебачення. Відтак, постає питання: звідки гроші на цей бенкет? Ну ось, Волох нам все чесно пояснив: крадуть“, – написав Гнап і додав:

Шкода, що Волоху ніхто не пояснив, що крадіжки з бюджету, чим би їх не виправдовували – це тяжкий кримінальний злочин. Як і умисне гальмування кримінальних проваджень. За що Порошенко зі спільниками має сісти на лаву підсудних. І вже звідти пояснювати, як він боронив Україну. Не забуваючи набивати власні кишені грошима“.

-->