У НАЗК виявили ознаки незаконного збагачення у волинського прокурора Швидкого

Фото з сайту PROSUD

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за результатами повної перевірки декларації Віктора Васильовича Швидкого, який наразі перебуває на посаді прокурора Волинської області,  виявило ознаки кримінального правопорушення, а саме незаконного збагачення.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-служби НАЗК.

“Відповідні обґрунтовані висновки затверджені на засіданні Національного агентства та направлені до Національного антикорупційного бюро та Національної поліції”, – йдеться у повідомленні НАЗК.

За результатами перевірки декларації прокурора виявлені ознаки незаконного збагачення – посадовець задекларував грошові активи на суму, джерела походження якої не підтверджуються доказами.

У НАЗК нагадали, що відповідальність за незаконне збагачення передбачена статтею 368-2 ККУ.

Раніше, автори розслідування «PROSUD» показали будинок площею майже 350 м кв неподалік Луцька, де проживає волинський прокурор, і який йому подарували. А також декілка квартир у Дніпрі, Ужгороді, Луцьку та земельну ділянку і автомобіль елітної марки.

“Як бачимо, питань щодо способу життя прокурора Віктора Васильовича Швидкого є багато. Досить велика кількість майна та заощаджень у його декларації викликає сумніви у спроможності придбати все це виключно на зарплату держслужбовця”, – написали автори розслідування.

-->