У Києві на Андріївському демонтували будівельний кран на місці зведення скандального готелю

Фото з ФБ сторінки В.Мондриївського

У суботу, 24 листопада, київські міські служби у співпраці зі столичною поліцією прибрали незаконно розміщений будівельний кран на місці скандальної забудови на Андріївському узвозі, 14-16.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, повідомляють “БЛОГЕРИ“.

«Інтереси міста будуть захищені! Кран на Андріївському демонтують. Місто робило все, щоб забудовник дотримувався норм забудови в історичному центрі”, – написав Мондриївський і додав: «Якщо забудовник не зробить макет будівлі за скорегованим проектом і не представить його разом з усіма дозвільними документами, що засвідчують законність будівництва, Містобудівній раді столиці, місто винесе на сесію Київради питання про розірвання договору оренди земельної ділянки. Андріївський узвіз – це візитівка столиці. І нахабно зводити «монстрів» в історичному центрі місто не дозволить».

Своєю чергою, радник міського голови Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що у преставників забудовника на Андріївському узвозі вилучили 7 одиниць зброї.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, у Департаменті містобудування та архітектури КМДА заявили, що готові зібрати містобудівну раду у найкоротшій строк після того, як забудовник заявить про готовність надати необхідні матеріали на розгляд фахівців.

Раніше, мер столиці Віталій Кличко звернувся із вимогою до забудовника зупинити всі роботи по зведенню скандальної будівлі на Андріївському узвозі до повного узгодження змін проекту із Містобудівною радою та громадськістю.

Нагадаємо, будівництво багатоповерхового готелю на Андріївському узвозі, поруч із Театром на Подолі та навпроти музею Булгакова, почали восени 2016 року.

Забудовником є відома компанія “KADORR Group” одеського мільйонера сирійського походження Аднана Ківана.

На ділянці площею 1,985 га хочуть звести будівлю загальною площею 13,6 тисячі кв. м і заввишки 4-7 поверхів з мансардою. У ній розміститься готель на 182 номери, заклади громадського харчування, фітнес-центр і паркінг на 25 машиномісць.

Мешканці столиці та активісти неодноразово протестували проти забудови.

Андріївський узвіз є пам’яткою містобудування місцевого та національного значення (разом із Замковою горою). Уся вулиця як об’єкт всесвітньої спадщини перебуває під захистом ЮНЕСКО.

-->