Правоохоронці закрили провадження про розтрату коштів при реконструкції моста в Миргороді

Фото з сайту “Полтавщина”

Представники ГУНП в Полтавській області закрили кримінальне провадження від 2016-го року за фактом можливого заволодіння бюджетними коштами під час реконструкції мосту через річку Хорол у Миргороді.

Про це «БЛОГЕРАМ» стало відомо з офіційної відповіді відомства.

“У ході проведення досудового розслідування про підозру нікому не повідомлялось”, – йдеться у відповіді, і додається, що слідчим було прийнято рішення про закриття кримінаьного провадження у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення.

Також у поліції зазначили, що процесуальним керівником відповідне рішення не скасовувалось.

Нагадаємо, справу було відкрито за статтями привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем і службове підроблення. Тоді сума збитків так і не була встановлена, а також ніхто не отримав підозру.

Але весь цей час компанія ТОВ “Стар Груп ЛТД”, діяльність якої перевіряли правоохоронці, регулярно отримувала бюджетне фінансування, а початкова ціна робіт за реконструкцію моста в Миргороді значно зросла – з 18,6 мільйонів гривень до 28.

Міст доробили і відкрили наприкінці грудня 2017 року.

За кілька тижнів, 6 січня 2018-го, поліція відкрила друге кримінальне провадження — за ч.3 ст.191 ККУ (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм становищем, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб).

Наразі в судовому реєстрі можна знайти кілька ухвал по справі, зокрема, і цю, в яких суддя відмовляє слідчим у доступі до документів.

Також «БЛОГЕРИ» встановили, що власники компанії ТОВ «Стар Груп ЛТД», яка проводила будівельні роботи, можуть бути пов’язані з народними депутатами від партії «Батьківщина».

Олена Зігульська

-->