Парк на столичному Печерську облаштовуватиме інвестор з річним стажем роботи

Зображення з сайту investinkyiv.gov.ua

У Печерському районі на вулиці Михайла Грушевського, 36 облаштують парк із об’єктами спортивної інфраструктури.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Переможця відповідного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту затверджено розпорядженням КМДА.

Підготовку конкурсу було розпочато наприкінці минулого року. Згідно із рішенням постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури цим інвестором визначено товариство з обмеженою відповідальністю «МЕЛЕТІЯ».

“Департаменту економіки та інвестицій доручено укласти відповідний інвестиційний договір із переможцем конкурсу, замовником реалізації проекту – КП «Київське інвестиційне агентство» та власником частини земельної ділянки – Публічним акціонерним товариством акціонерним банком «Укргазбанк», – йдеться у повідомленні.

Крім благоустрою зеленої зони та розбудови спортивної інфраструктури в районі, столиця отримає надходження до бюджету міста від сплати коштів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури – понад 539 011 грн без урахування ПДВ, порахували чиновники.

Згідно з даними ЄДР, ТОВ “Мелетія” зареєстрована у травні минулого року. Має 10 тисяч статутного капіталу. Керівник та власник – Фігурний В’ячеслав Володимирович. Основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

-->