Оголошено конкурс на розвиток та підтримку діяльності соціальних підприємств

Фонд Східна Європа та німецька Громадська організація ChildFund Deutschland e.V. у співпраці з Kramatorsk Innovation Platform, що діє на базі ГО «Вільна Хата» та ГО «Українська Асоціація Фрілансерів» оголошують конкурс проектів серед громадських організацій в Одеській, Харківській, Донецькій, Луганській області, спрямованих на розвиток підприємницької діяльності, підвищення активізації молодіжної участі шляхом розвитку та підтримки діяльності (соціальних) шкільних підприємств.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення, що розсіщене на сайті Фонду Східної Європи.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку», який є частиною програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», що втілюється за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного розвитку та співпраці Німеччини.

Мета проекту – створити підґрунтя для розвитку соціального підприємництва у східних областях України задля поліпшення соціальної та економічної ситуації вразливих груп населення, об’єднуючи зусилля бізнесу, влади та місцевих громад.

За результатами конкурсу буде відібрано 4 громадські організації, кожна з яких на підставі підписаного договору отримає 1 грант на суму до 63 000 грн. для організації та підтримки учнівського підприємства при одній із шкіл своєї області.

“Шкільне підприємництво є одним із найефективніших методів формування в дітей соціальної відповідальності та розвитку їх активності, дозволяє їм у ігровий та проектний спосіб проявляти та брати у свої руки ініціативу та формувати своє навколишнє середовище. Через інструмент шкільного підприємництва учні навчаються самі приймають рішення на всіх етапах діяльності їх «фірми» – від її реєстрації до організації виробничого процесу”, – йдеться у повідомленні і додається, що роль учителів полягає в тому, аби забезпечити відповідні умови для ведення та створення шкільного підприємництва”.

Читайте також Соціальне підприємництво: як вісім бізнес-планів українок отримали фінансову підтримку

-->