НАЗК розпочало повну перевірку декларацій ректора КПІ Згуровського

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) ухвалило рішення про початок повної перевірки декларацій, поданих ректором КПІ.

Про це “БЛОГЕРАМ” стал відомо з повідомлення, що розміщене на сайті НАЗК.

Так, НАЗК почало повну перевірку декларацій за 2016 та 2017 роки Згуровського Михайла Захаровича, ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

“Проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, які стосувались конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені, та на підставі статті 50 ЗУ «Про запобігання корупції», – йдеться у повідомленні НАЗК.

Раніше, журналісти проекту ЦРУ роказали про сумнівні схеми при розподілі університетських грошей на ремонти в університетських гуртожитках КПІ. Далі журналісти вийшли на ще один кейс – земля, що належить КПІ, активно забудовується комерційними ЖК. Також вони просили НАЗК про ретельну перевірку декларації ректора Михайла Згуровського.

 

 

-->