НАЗК направило до суду адмінпротокол стосовно депутата Київради

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду адмінпротокол за фактом  порушення встановлених законом термінів подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані стосовно депутата Киїської міської ради.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення на сайті НАЗК.

Відповідне рішення було прийняті під час засідання Національного агентства.

“Національне агентство встановило, що депутат Київської міської ради Ігор Галайчук не подав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані у зв’язку з набуттям у власність Audi A8 2017 року випуску вартістю 2 040 000 грн”, – йдеться у повідомленні НАЗК.

У НАЗК нагадали, що для кожного випадку отримання доходу або придбання майна окреме повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування подається у десятиденний строк з моменту набуття права власності.

“Складення протоколу і направлення його до суду не є свідченням вчинення особою адміністративного правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення”, – додали у НАЗК.

Нагадаємо, що депутат Київради Ігор Галайчук став відомий після свого посту у Фейсбук, де він похвалився роздачею пасок перед Великоднем.

За його словами, він роздав паски 1200 жителям мікрорайону Теремки-2, а ще 87 малозабезпечених мешканців столичного мікрорайону отримали від Галайчука матеріальну допомогу.

Столичний мікрорайон Теремки-2 – це округ, за якийм Галайчук пройшов до Київради.

Фото з ФБ сторінки депутата
-->