На Івано-Франківщині посадовці ДП вкрали із засіків зернових на 15 мільйонів

Фото з сайту СБУ

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) викрили розкрадання зернових посадовцями одного із хлібозаготівельних державних підприємств Івано-Франківщини.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з офіційного повідомлення СБУ.

“Правоохоронці встановили, що згідно з документацією на підприємстві мало би зберігатися понад дві тисячі тонн зернових та більше тисячі тонн борошна, що належить ПАТ «Аграрний Фонд». Проте в наявності у сховищах знаходилось лише тридцять п’ять з половиною тонн зерна та п’ятнадцять тонн борошна”, – йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією державні зернові та борошно були протиправно реалізовані колишнім керівництвом підприємства приватним структурам. Сума збитків завданих державі через незаконні розтрати становить п’ятнадцять мільйонів гривень.

“Під час санкціонованих слідчих дій співробітники СБУ виявили в офісних приміщеннях підприємства фінансово-господарську документацію, зокрема матеріали щодо руху зерна, які підтверджують протиправну діяльність. Також у помешканнях фігурантів справи вилучено реєстраційні документи та печатки держустанови, які нібито вважалися втраченими”, – повідомили в СБУ и додали, що у межах відкритого кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 ККУ тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин оборудки та притягнення до відповідальності інших осіб, що причетні до незаконних дій.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, на Черкащині понад рік не можуть розглянути по суті справу про розкрадання цукру на 212 мільйонів.

-->