На Черкащині понад рік не можуть розглянути по суті справу про розкрадання цукру на 212 мільйонів

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Справу про розкрадання цукру у 2015 році більше року не можуть розглянути по суті: один із обвинувачених, а підготовче слухання перенесли.

Про це «БЛОГЕРАМ» стало відомо з матеріалів судового реєстру.

Зокрема, в останній ухвалі Соснівського райсуду Черкас від 3 жовтня 2018 року йдеться про те, що призначене у цій справі вже втретє підготовче засідання 02.07.2018 не відбулося через неявку обвинуваченого ОСОБА_2 (ОСОБАМИ 1,2,3 є Віталій Бондар, Олександр Колесник та Віталій Панфьоров, порядок їхнього нумерування може не збігатися з наведеним – авт.). Через це Начальник шостого відділу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, сторона обвинувачення, звернувся до суду з клопотанням про накладення грошового стягнення з обвинуваченого.

Обвинувачений пояснив, що 2 липня 2018 перебував у денному стаціонарі з діагнозом гіпертонічний криз, і тому не міг повідомити як суду, так і своєму захисникові про неможливість прибуття до суду. При цьому він надав відповідні медичні документи.

Суд обвинуваченого не оштрафував, а нове слухання призначив вже на 13 листопада 2018 року.

Зазначимо, що до цього справу повертали на доопрацювання САП, потім оголошували та задовольнили відвід суддям, що розглядали справу.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ”, розслідуванням займалася Спеціалізована антикорупційна прокуратура, справа нині – на розгляді у Соснівському райсуді Черкас.

Як становило слідство, цукор незаконно вивозили із складів Державної спеціалізованої бюджетної установи «Аграрний фонд» у Черкаській області. Обвинуваченими у розкраданні є три особи – колишній заступник прокурора Київської області Олександр Колесник, екс-посадовець  Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Віталій Бондар та керівник ТОВ «Еверіз веб солюшенс»  Віталій Панфьоров.

Мирослава Станкевич

-->